Żegnamy Bartosza Mioduszewskiego

5 czerwca zginął tragicznie pełnomocnik zarządu Fundacji Pro Cultura i członek rady Fundacji, wieloletni ekspert, pomysłodawca wielu naszych projektów, siła napędowa i dobry duch naszej organizacji.
Bartosz postawił nam bardzo wysoko poprzeczkę. Zostawił wiele śmiałych idei i pomysłów na projekty. Zrobimy co w naszej mocy, aby jak najlepiej kontynuować Jego dzieło.
Dziękujemy Bartku i do zobaczenia! 

"Jeśli robisz swoje, stary, nawet niebo nie jest za wysoko"
Miles Davis

Bartosz Mioduszewski był ważną postacią w środowisku trzeciego sektora. Zapraszamy do lektury wspomnień o Nim: http://warszawa.ngo.pl/wiadomosc/2180925.html

Pogrzeb Bartosza Mioduszewskiego odbędzie się 18 czerwca o godz. 14:30 na warszawskim cmentarzu powązkowskim. Ceremonia rozpocznie się przy VI bramie (od strony ul. Ostroroga).
Bliscy Bartka proszą o nieprzynoszenie kwiatów. Na miejscu będą czekali wolontariusze z tczewskiego koła Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną z puszką. Wybór ten nie jest przypadkowy.
To właśnie podopiecznych PSONI dotyczył ostatni projekt Bartka, związany z osobami z niepełnosprawnościami. Bartosz wymyślił testowy model integracyjnych zespołów sadowniczych. W sadzie w Maleninie (woj. pomorskie) ramię w ramię z pełnosprawnymi, pracowały osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Wtedy też poznaliśmy cudownych podopiecznych tczewskiego koła PSONI i ich wspaniałych opiekunów. Pod koniec projektu, jesienią ubiegłego roku w Maleninie zostało zorganizowane ognisko i wręczone dyplomy dla uczestników.
Więcej o projekcie: http://www.psonitczew.cba.pl/2018/01/09/o-projekcie-integracyjnych-zespo...