21
lt.

Wzmocnienie potencjału organizacyjnego Fundacji Pro Cultura

Z dumą zawiadamiamy, iż w ramach programu przeprowadzanego przez Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy wygraliśmy grant, który umożliwi nam instytucjonalny rozwój. Nasza aplikacja otrzymała wysoką punktację i znalazła się na drugim miejscu na liście! Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że efektywnie spożytkujemy wygrane środki!

Więcej informacji pod adresem:

http://ngo.um.warszawa.pl/otwarte-konkursy/rozw-j-instytucjonalny-organizacji-pozarz-dowych-otwarty-konkurs-ofert-przeprowad-0

18
st.

Zapraszamy do udziału w projekcie szkoły z regionu słupskiego oraz Trójmiasta i Łodzi

Właśnie rozpoczęliśmy rekrutację do naszego projektu szkół podstawowych z regionu słupskiego (a niedługo także w Trójmieście oraz Łodzi). Jeśli Twoja szkoła leży w gminie wiejskiej lub wiejsko – miejskiej w powiatach słupskim, bytowskim lub lęborskim, Sopocie, Gdyni, Gdańsku albo Łodzi – to nasz projekt jest właśnie dla Ciebie! Uwaga – liczba miejsc ograniczona.

17
st.

W 2018 roku wycieczki edukacyjne odbyło 734 uczestników z 16 szkół

Do końca grudnia na zajęcia z programowania poza siedzibą szkoły (Tczew, Toruń i Gdańsk)  wyjechali uczniowie i nauczyciele z 55 grup z 16 szkół NUTS starogardzkiego. W 2019 roku zajęcia odbywać się będą także w dwóch lokalizacjach w Gdyni. Już niedługo opublikujemy pierwszą galerię zdjęć z zajęć wyjazdowych.